En iyi 5 Aşk Temalı Slot Oyunu

Aug 27 Yorumlar(0) 3 min read

Çiçekler, böcekler, birbirlerine tutkuyla bakan çiftler… Aşk ne güzel şey, değil mi? tavladizimi.com olarak biz, aşkı ve birbirine âşık çiftleri sonuna dek destekliyoruz. Mesela sitemizde yer alan slot oyunlarını bir çift olarak oynadığınızı hayal ediyoruz. (Evet, biraz tuhafız.) Yalnız işin sonunda “bi beceremedin şu kolu çevirmeyi mıymıntı herif, Aytengillerin kocası çevirdimiydi sesi Vegas’ın öbür ucundan duyuluyor” temalı bir kavga yaşayıp ayrılırsanız, sorumluluk kabul etmiyoruz! Ayrıca kumarda kazanan aşkta kaybeder önermesine de kesinlikle katılmıyoruz. Zengin olduktan sonra aşkta da şahane bir şekilde kazanacağınızı, hatta birdenbire çok yakışıklı hale geleceğinizi düşünüyoruz! Bu nedenle en şahane aşk temalı slot oyunları listesini sizler için hazırladık, hem feyz alın hem de bir an evvel zengin olup aşk hayatınızı canlandırın diye, buyrun başlayalım…

Doctor Love Slot Oyunu

doctor-love-nextgen-gaming-slot-oyunu

Nextgen Gaming firmasından gelen bu canım oyun, bir adet yakışıklı doktor, bir adet seksi hemşire ve çok sayıda hasta içeriyor. Önüne geleni “sevgi ile” tedavi etmeye çalışan doktorumuz başarılı olabilecek mi? Peki ya hemşire bu duruma ne diyecek? Orası nasıl bir hastanedir ki, “Doktor Sevgi” isimli bir deli halen çalışabiliyor? Bu gibi soruları bir kenara bırakalım, zengin olma fırsatı bizleri bekliyor! Wild sembolü 5.000 jeton ödeyen oyun, scatter sembolü ile 20 adet bedava çevirme hakkı hediye ediyor. 5 çark ve 20 ödeme çizgisi içeren oyun, esprili teması ve birbirinden güzel hemşireleri ile dikkat çekiyor.

Queen of Hearts Slot Oyunu

queen-of-hearts-novomatic-slot-oyunu

Kalplerin kraliçesi, sizi de fethetmeye hazırlanıyor! Gerçi oyundaki prensesin resmine bakınca, biraz Harun Abiye benzediğini görüyorsunuz ve “yavaş fethetsin” diyorsunuz ancak olur o kadar. Neticede o bir prenses ve babası da kral, kral babanın prenses kızı olarak… Iyk, bizim bile içimiz şişti şu cümleyi kurarken. Novomatic firmasından gelen bu Queen of Hearts oyunu, bir adet canı sıkılmış kezban prenses ve onun gönlünü kazanmaya çalışan taliplileri içeriyor. (Kİ bunlar da siz oluyorsunuz, evet.) 5 çark ve 9 ödeme çizgisi bulunan oyun, ayrıca 20 adet bedava çevirme hakkı ve keyifli bir bonus turu sunuyor.

Gypsy Rose Slot Oyunu

gypsy-rose-betsoft-slot-oyunu

Bu güzel çingene kızı, hem falınızı kulağınıza fısıldıyor hem de isterseniz kendisinin de o geleceğin bir parçası olabileceği yönünde ipuçları veriyor. Eh, en azından Quenn of Hearts oyunundaki prensesten daha güzel görünüyor. BetSoft firmasının hazırladığı Gypsy Rose , 3D slot klasmanında kalıyor. Doğal olarak gayet etkileyici grafikleri var. Bonus turda ciddi ciddi falınıza baktırdığınızı da belirtelim – oyun, 5 çark ve 30 ödeme çizgisi içeriyor.

For Love & Money Slot Oyunu

for-love-and-money-rival-slot-oyunu

Bir varmış bir yokmuş, bir zamanlar kum saati vücutlu, kızıl ve at gibi… Öhm. Güzel bir prenses varmış. Bir de onun ısrarcı talipleri! Eh, artık o ısrarcı taliplerin kafalarını itinayla kırmak ve atımızı… Yani prensesimizi kurtarmak size kalmış. Rival firmasının hazırladığı oyun, denediğimiz en esprili slot oyunları arasında kalıyor. 5 çark ve 15 ödeme çizgisi bulunan For Love and Money oyunu, çarpan değerlerinin üçe katlandığı 10 adet bedava çevirme hakkı ve tek çevrimde 5.000 jeton kazanma fırsatı da sağlıyor.

Swinging Sweethearts Slot Oyunu

swinging-sweethearts-rival-slot-oyunu

Birebir çevirecek olursanız, oyunun ismi “sallanan tatlışlar” oluyor ki okurken bile tiksindik, İngilizce halini kullanmaya devam edelim… Bizdeki “ikibinbeşyüz maaş benim mazutuma yetmez” temalı evlilik programlarının Amerikan versiyonundan esinlenen oyun, doğal olarak daha güzel hatunlar içeriyor. Üstelik oynadığımız en çok kazandıran slot oyunlarından biri olmayı da başarıyor. Rival firmasından gelen Swinging Sweethearts oyununda, Wild sembolü 9999 jeton ödüyor ve çarpan değerlerini 8 kat yükseltiyor. Oyun ayrıca 5 çark ve 50 adet ödeme çizgisi içeriyor, e daha ne olsun?

Fikirlerini diğer oyuncularla paylaş
*e-posta adresiniz yayınlamayacaktır..
Bu makaleleri de beğenebilirsiniz

1. Kurulumu Belirtmek Tahtanın nasıl kurulacağını (2-5-3-5) hızlı ve güvenli bir şekilde öğrenin. Oyun yönündeki fark, masanın hangi tarafında oturduğunuzdur. Böylece parçaları ne kadar hızlı düzenleyebilirseniz, rakibinizde o kadar deneyimli

Mar 07 3dk oku Yorumlar(0)

Genel Tahta Oyunu Stratejisi Tavla becerilerinizi geliştirirken ve para oyunu sırasında farklı taktikleri test etmeye başladığınızda, genel planlı hedefiniz, rakiplerinizi tahtanın etrafında ve rakibinizden önce almanın bir yolunu bulmaktır. Bunu

Mar 06 5dk oku Yorumlar(0)